Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayları Bağlı, Fakıbaba ve Eğilmez, seçim çalışmalarını sürdürüyor

ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mazhar Bağlı, Ahmet Eşref Fakıbaba ve Yusuf Eğilmez seçim çalışmalarını sürdürdü. 

Partiden yapılan açıklamaya göre, Bağlı ve beraberindekiler Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği'ni (TÜMSİAD) Şube Başkanı Sadık Sade ile yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, bölge sorunları ve gündeme dair konular hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Sade, sivil toplum kuruluşlarının toplumun fikirlerini belirlemede önemli bir rolü olduğunu ifade ederek, "TÜMSİAD, KOBİ'lere hizmeti varlık sebebi saymıştır. Bu düşünce ile hareket eden TÜMSİAD artık toplumun tüm kesimlerinin kabul ettiği bir sivil toplum kuruluşu olmuştur" dedi.

Sade ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bağlı ve beraberindekilere teşekkür etti.

- Fakıbaba'nın seçim çalışmaları

AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Ahmet Eşref Fakıbaba, mahalle ziyaretinde bulundu.

Fakıbaba ile beraberindeki partililer, seçim çalışmaları kapsamında Devteşti ve Yavuz Selim mahallerini ziyaret etti. Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Fakıbaba, sevenleriyle sık sık fotoğraf çektirdi.

Fakıbaba, ziyaret ettiği mahallede vatandaşların sorunlarını dinleyerek, seçimde destek istedi.

- Eğilmez'in seçim çalışmaları

AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Yusuf Eğilmez, Karaköprü ilçesini ziyaret etti.

Eğilmez ve beraberindeki ilçe teşkilatı üyeleri, ilçe merkezindeki esnafla görüş alışverişinde bulundu. Esnaf ile sohbet ederek, sorunlarını dinleyen Eğilmez, "AK Parti'nin 2023 hedefi için mutlaka 400 vekille gelmesi gerekir. Bunun için bu dönemde Şanlıurfa'da rekor destek bekliyoruz. Halkımızın bu desteği kendisine hizmet eden AK kadrolara vereceklerinden eminim. Sizlerden hem oy hem de dua talep ediyorum" diye konuştu.

Eğilmez, partisinin iktidarı döneminde kentte önemli yatırımların yapıldığını ifade ederek, yatırımların artarak devam ettirilmesi için çaba gösterdiklerini sözlerine ekledi.