Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ŞANLIURFA (AA) - Hilvan ilçesinde CHP seçim bürosunun açılışı yapıldı.Partiden yapılan açıklamaya göre, seçim bürosunun açılışına DYP eski...

ŞANLIURFA (AA) - Hilvan ilçesinde  CHP seçim bürosunun açılışı yapıldı.

Partiden yapılan açıklamaya göre, seçim bürosunun açılışına DYP eski milletvekili Sedat Edip Bucak, CHP İl Başkanı Ömer Karakeçili, Kadın Kolları Başkanı Dilek Çelebi Alişiroğlu ve CHP Şanlıurfa milletvekili adayları katıldı.

Milletvekili adayı Bucak, iktidara yürüyen bir partinin mensubu olarak ellerinden gelen gayreti gösterip milletvekili seçilmesi halinde bölgeleri için hizmet edeceklerini ifade etti.

Bölgenin insanı olarak vatandaşların ana muhalefet partisine oy vermelerini isteyen Bucak, verilecek her oyun iktidarı sarsacak ders niteliğinde olacağını kaydetti.

Sedat Edip Bucak ise CHP'nin Şanlıurfa'dan en az 4 milletvekili çıkaracağına inandığını belirterek, bunun Şanlıurfa'nın hayrına olacağını söyledi.

Tüm il teşkilatı ve milletvekili adaylarıyla birlikte el ele, omuz omuza sonuna kadar hep beraber çalışacaklarını ve başarılı olacaklarını aktaran Bucak, bunun sonucunu sandıkta göreceklerini ifade etti.

Konuşmanın ardından seçim bürosunun açılışı yapıldı.