Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Bağlı, muhtarlara buluştu

ŞANLIURFA (AA) AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mazhar Bağlı, Bozova ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi. 

Çatak Tesisleri'nde gerçekleştirilen görüşmede Bağlı, muhtarların sorunlarını dinleyip yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Toplantıya katılan muhtarlara teşekkür eden Bağlı, bölgedeki sıkıntıları bildiklerini ve bunları çözmek istediklerini belirtti.

Bağlı, sıkıntıları gerekli yerlere ileteceğini ifade ederek, şunları kaydetti:

"Bozovalı kardeşlerimizin sıkıntılarının olduğunu biliyorum. Bu sıkıntıları bertaraf etmek için ortak akılla hareket edeceğiz. Ben dahil bütün yetkililer burada öneri ve taleplerinizi değerlendirip elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Büyük bir incelik gösterip buraya katıldığınız için teşekkür ediyoruz. Bundan sonra hep birlikle bu buluşmalarımızı sürdüreceğiz. Biz sizin taleplerinizi yüreğimize ve zihnimize yazacağız. Gelecek yıl yine bir toplantı daha yaparak taleplerinizi yeniden masaya yatırıp bunların gerçekleştiğini hep birlikte göreceğiz. Amacımız Bozova'nın sorunlarını çözmek, bütün mahallelerin sorunlarıyla ilgileneceğimizden emin olabilirsiniz."

Konuşmanın ardından muhtarlarda söz alıp taleplerini iletti.

- Miraç Kandili

CHP Şanlıurfa Milletvekili adayı Ali Murat Bucak, Miraç Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.  

Mübarek gün ve gecelerin Müslümanlar için önemine değinen Bucak, mesajında şunları kaydetti:

"Ramazan ayının müjdeleyicisi olan Miraç Kandili'nin feyzini yaşadığımız şu günlerin, beşeri hislerden ter temiz bir kulluğa vesile olmasını diliyorum.  Vakit namazlarının müjdelendiği sınırsız bir terakki olan Miraç Kandili'nin tüm İslam Alemine hayırlı olmasını dilerken İslam dünyasının içinde bulunduğu çetin durumdan kurtulmasını rabbimden niyaz eder, gecenizin kutlu olmasını dilerim."