Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayları Mazhar Bağlı ve Seydi Eyyüpoğlu, kırsal mahalleleri ziyaret etti. Partiden yapılan...

ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayları Mazhar Bağlı ve Seydi Eyyüpoğlu, kırsal mahalleleri ziyaret etti. 

Partiden yapılan açıklamaya göre, Bağlı ve Bağlıca kırsal mahallelerine giden AK Parti milletvekili adayları Bağlı ve Eyyüpoğlu, vatandaşlarla sohbet edip, onların taleplerini dinledi. 

Mazhar Bağlı, her zaman milletin emrinde olduklarını ve kentin sorunlarının siyasetle çözülebileceğini vurgulayarak "Herkesin içinde bulunduğumuz koşullara daha iyi bir refah seviyesine, daha iyi bir toplumsal projeye sahip olması gerektiği yönünde düşüncesi varsa bu iyi bir şeydir" dedi.

Seydi Eyyüpoğlu ise, AK Parti'nin her kesimden büyük destek gördüğünü belirterek, "Dolaştığımız köylerde gördüğümüz manzara, AK Parti diyor. AK Parti olmazsa huzur olmaz diyor. Vatandaşlarımız en az bizim kadar durumları anlamıştır. Öbür partilerin söyledikleri iftira, yalandan ibarettir. İktidar yine AK Parti, bize hizmet getirecek AK Partidir. Onun için bizde AK Parti diyoruz. Son derece memnun kaldık. Bozovalı hemşehrilerime selam ve saygılarımı sunuyorum" şeklinde konuştu.