Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Halil Özcan, seçim çalışmalarını Akçakale ve Harran ilçelerinde sürdürdü.Partiden yapılan...

ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Halil Özcan, seçim çalışmalarını Akçakale ve Harran ilçelerinde sürdürdü.

Partiden yapılan açıklamaya göre, Özcan, beraberinde Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan ve partililerle birlikte Akçakale ve Harran ilçesine bağlı 20 mahalleyi ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti ve seçimde destek talebinde bulundu.

Özcan, seçimlere kadar tüm mahalleleri ziyaret etmek istediklerini belirterek, ziyaretlerinde kendilerini memnun eden görüntülerle karşılaştıklarını kaydetti.

Amaçlarının vatandaşlara hizmet etmek olduğunu ifade eden Özcan, "Gördüğüm kadarıyla, yani tecrübeye dayanarak seçimde iyi bir oy alacağımızı düşünüyorum. Akçakale ve Harranlı hemşehrilerimi ziyaret ederek seçimler için destek ve dualarını istedik" şeklinde konuştu.

Özcan, ayrıca 24 Mayıs Pazar günü Şanlıurfa'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın katılacağı açılış törenine, Şanlıurfalıları davet etti.