Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdülkadir Emin Önen ve milletvekili adayı Yıldız Konal Süslü, seçim çalışmaları kapsamında ev...

ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdülkadir Emin Önen ve milletvekili adayı Yıldız Konal Süslü, seçim çalışmaları kapsamında ev ziyaretinde bulundu.

AK Partiden yapılan açıklamaya göre, Önen ve Süslü, Haliliye ilçesindeki bir evi ziyaretinde burada toplanan kadınlarla sohbet ederek sıkıntılarını dinledi ve seçimde desteklerini istedi.

Milletvekili Önen, her bir kadının 10 erkeğe bedel olduğunu belirterek, kadınların ailelerine ve ev işlerine zaman ayırmanın yanında fırsat buldukça siyasete vakit ayırdıklarını ve partilerine yardımcı olduklarını kaydetti.

Önen, kadınlardan sadece partiyi değil, ülkenin, insanların ve çocukların geleceğini düşünerek oy verilmesi gerektiğini belirterek, huuuuuuzur ve refah için istikrarın şart olduğunu ifade etti.

Süslü ise, AK Parti'nin büyük bir aile olduğunu ve bu gücünü aile yapısından aldığını belirterek, "Biz bu memlekete hizmet etmek için yola çıktık. Ağır bedeller ödeyerek özgürlüğümüzü yaşıyoruz. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'na söz verdik; bu seçimlerden zaferle ayrılacağız diye. Allah yolumuzu açık etsin" şeklinde konuştu.