Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, Emlakçılar Odası'nı ziyaret etti.Partiden yapılan açıklamaya göre, ziyaret sırasında...

ŞANLIURFA (AA) -  AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, Emlakçılar Odası'nı ziyaret etti.

Partiden yapılan açıklamaya göre, ziyaret sırasında oda üyeleriyle bir süre görüşen Kaçar, 13 yıllık iktidarları döneminde AK Parti'nin her alanda hizmet yaptığını belirtti.

Yaklaşan genel seçimde vatandaşlardan ciddi destek göreceklerine inandığını ifade eden Kaçar, seçmenlerin daha istikrarlı bir Türkiye beklentisi içerisinde olduğunu söyledi.

Kaçar, Şanlıurfa'da özellikle müteşebbisler konusunda ciddi anlamda gelecek kaygısı bulunduğunu belirterek şunları kaydetti:

''Dediğiniz 'önünü görememe' meselesine katılıyorum. Elinde para bulunduran kişi, 'bir 7 Haziranı göreyim acaba bu memleketin gidişatı ne, istikameti devam edecek mi ? ' diye düşünüyor. Eğer 6 - 7 Ekim olaylarında bizim Şanlıurfa'da yaşadığımız hadiseler bu Şanlıurfa'nın kaderi olacaksa bu piyasa da daha da olumsuzluğa yol alacak. Bugün siz bir adamısınız 10 milyon bir servetiniz var, her gün eylemlerin yapıldığı, molotofların atıldığı kepenklerin kapatıldığı bir yere gelip de 'konut alayım, ev yapayım, yatırım yapayım' diyecekseniz ise aklınızı peynir ekmekle yemeniz lazım. Bu 7 Haziran seçimleri bu manada çok önemli."

Oda Başkanı Fatih Topal da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Kaçar'a teşekkür etti.

Kentte daha bilinçli emlakçıların faaliyet göstermesi için eğitim verdiklerine değinen Topal, gayri resmi emlakçılarla mücadelede yetkililerden destek beklediklerini vurguladı.