Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Seyit Eyyüpoğlu, seçim çalışmalarını Eyyübiye ilçesinde sürdürdü.Partiden yapılan açıklamaya...

ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Seyit Eyyüpoğlu, seçim çalışmalarını Eyyübiye ilçesinde sürdürdü.

Partiden yapılan açıklamaya göre, Eyyüpoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Eyyübiye'deki seçim bürosunun açılışına katıldı.

Eyyüpoğlu, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde sandıklara sahip çıkılmasını isteyerek, bütün partililerin yakınları ve dostlarını oy kullanmaya götürmesini istedi.

Açılışa, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve partililer katıldı. 

- Milletvekili adayı Öcan'a destek ziyareti

AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Halil Özcan, 7 Haziran'da yapılacak olan seçikler öncesinde seçim çalışmalarını sürdürüyor. 

Partiden yapılan açıklamaya göre, Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretmen ve öğrencileri, Özcan'ı seçim bürosunda ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Özcan, kendisinin öğretim görevlisi olduğu dönemde bir yılda 12 öğrencinin, son yılında ise 206 öğrencinin mezun olduğunu belirterek, toplumun ilahiyatçılara ihtiyacı olduğunu ifade etti.

Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Salih Aydemir ise kendisi de ilahiyatçı olan milletvekili adayı Özcan ile gurur duyduklarını kaydetti.