Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayları Seyit Eyyüpoğlu ve Mahmut Kaçar, seçim çalışmalarını sürdürdü.Partiden yapılan açıklamaya...

ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayları Seyit Eyyüpoğlu ve Mahmut Kaçar, seçim çalışmalarını sürdürdü.

Partiden yapılan açıklamaya göre, Eyyüpoğlu beraberinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdülkerim Gök ve Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ile Hilvan ilçesini ziyaret ederek, partililer ve vatandaşlarla sohbet etti. Daha sonra Gölcük Mahallesi'ni ziyaret eden Eyyüpoğlu ve Gök, gençler için yapılması planlanan semt sahasının temelini attı.

Eyyüpoğlu, gençlerin yoğun yaşadığı mahallede yapılacak sahanın tüm vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.

Bayık ise AK Parti'nin gençlere önem verdiğini belirterek, belediye olarak çocuklar ve gençlerin spor yapabilmeleri için çalışmaların süreceğini kaydetti.

- Kaçar, muhtarlarla buluştu

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Kaçar, muhtar ve kanaat önderleriyle buluştu.

Demirli Mahallesi'nde bölgedeki muhtarlar ve kanaat önderleriyle bir araya gelen Kaçar, muhtarların sorunlarını dinledi.

Coğrafyanın 100 yıldır birileri tarafından sömürüldüğünü belirten Kaçar, "Genel seçim çocukların bu topraklarda yaşayıp yaşamayacağına karar verilecek önemli bir seçim" ifadesini kullandı.

Kaçar ayrıca MHPCHP ve HDP'nin birlikte hareket ederek AK Parti'ye karşı ittifak içerisinde olduklarını kaydetti.