Kanala düşen gencin cesedi üç gün sonra bulundu

Kanala düşen gencin cesedi üç gün sonra bulundu
Kanala düşen gencin cesedi üç gün sonra bulundu
- Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde üç gün önce otomobiliyle sulama kanalına düşen gencin cesedi kazanın yaşandığı yerin 70 kilometre ilerisinde bulundu

ŞANLIURFA (AA) - Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde otomobiliyle sulama kanalına düşen gencin cesedi üç gün sonra bulundu.

Şenocak Mahallesi'nden geçen sulama kanalının kenarındaki yolda kontrolden çıkan 17 yaşındaki İbrahim Halil Önal'ın kullandığı 63 VE 347 plakalı otomobil, 7 metre derinliğinde ve 10 metre genişliğindeki DSİ'ye ait kanala düştü. Akıntıya kapılan otomobil bir süre sonra kayboldu.

Çevredekilerin haber vermesiyle olay yerine gelen Şanlıurfa  Emniyet Müdürlüğü 'ne bağlı su altı arama ve kurtarma ekipleri çalışma başlattı.

Otomobili olaydan bir gün sonra sulama kanalına düştüğü yerin 40 kilometre ilerisinde bulan ekipler, Önal'ın cesedini de üç gün sonra 70 kilometrelik mesafede buldu.

Şanlıurfa Adli Tıp Kurumuna kaldırılan Önal'ın cenazesi otopsi işlemlerinin ardından yakınları tarafından alınarak Şenocak Mahallesi mezarlığına defnedildi.