Korukır, umutlu

Korukır, umutlu
Korukır, umutlu
- Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Korukır: "Futbolcularım beraber oynamaya alıştıkları zaman daha iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum."

ŞANLIURFA (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor'un teknik direktörü Engin Korukır, gelecek maçlarda daha iyi sonuçlar alacaklarına inandığını söyledi.

Korukır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, golsüz berabere kaldıkları Adanaspor maçında oyuncularının gösterdiği performansı beğendiğini belirtti.

Kadrodaki futbolcuların çoğunluğunun ilk defa resmi maçta birlikte oynadığına dikkati çeken Korukır, aldıkları 1 puanın öneminin sonraki haftalarda anlaşılacağını kaydetti.

Futbolcularını performanslarından dolayı tebrik eden Korukır, "Oyuncularımızın hepsinin çok iyi olduğunu gördüm. Futbolcularım, beraber oynamaya alıştıkları zaman daha iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum. Belki 1 puan camiayı mutlu etmeyebilir ama bu uzun lig maratonunda bir puanın öneminin daha sonra anlaşılacağını çok iyi biliyorum" diye konuştu.

Korukır, hava sıcaklığının maça etkisini mazeret olarak görmediğine işaret ederek, rakibin de aynı koşullarda mücadele ettiğinin unutulmaması gerektiğini sözlerine ekledi.


  ETİKETLER:

  PTT 1. Lig

  ,

  Hava

  ,

  Lig

  ,

  zaman

  ,

  Resmi