Sağlıkçılardan ihtiyaç sahibi ailelere yardım

Sağlıkçılardan ihtiyaç sahibi ailelere yardım
Sağlıkçılardan ihtiyaç sahibi ailelere yardım
ŞANLIURFA (AA) - Şanlıurfa'da sağlık çalışanlarından oluşan Şifa Eli Derneği tarafından kentteki ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan kolisi  dağıtıldı....

ŞANLIURFA (AA) - Şanlıurfa'da sağlık çalışanlarından oluşan Şifa Eli Derneği tarafından kentteki ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan kolisi  dağıtıldı. . 

Ramazan dolayısıyla dernek üyeleri tarafından toplanan yardımlar yine gönüllüler tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. 

Şifa Eli Derneği Yönetim Kurulu üyesi Doktor Hava Asoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, derneğin yaklaşık 3 ay önce faaliyetlerine başladığını söyledi. 

Amaçlarının her alanda ihtiyaç sahibi ailelere hizmet sunmak olduğunu ifade eden Asoğlu, "Ramazan münasebetiyle, sağlıkçı arkadaşlarımızın da gayretleriyle bir çok aileye ulaşabildik. Biz bir aracı göreviyle bu yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. İçerisinde temel gıda maddesi olan kolilerinizi şimdiye kadar 56 aileye ulaştırabildik, çalışmalarımız devam ediyor" diye konuştu.

Uluslararası Doktorlar Birliği Bölge Temsilcisi Necmettin Yeşilyol ise, birlik olarak derneğe destek verdiklerini vurguladı.