Şanlıurfa'da "Medya ve Hukuk Devleti" semineri

Şanlıurfa'da "Medya ve Hukuk Devleti" semineri
Şanlıurfa'da "Medya ve Hukuk Devleti" semineri
ŞANLIURFA (AA) - Şanlıurfa'da "Medya ve Hukuk Devleti" konulu seminer düzenlendi.Bir otelde düzenlenen ve Konrad-Adenauer-Stiftung Vakfı, Şanlıurfa...

ŞANLIURFA (AA) - Şanlıurfa'da " Medya  ve Hukuk Devleti" konulu seminer düzenlendi.

Bir otelde düzenlenen ve Konrad-Adenauer-Stiftung Vakfı, Şanlıurfa Barosu, Umut Vakfı, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği, Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Cemiyeti, Şanlıurfa Gazeteciler Derneği, Şanlıurfa Gap Gazeteciler Derneği ile Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti'nin ortaklaşa organize ettiği seminere, kentte görev yapan gazeteci ve yazarlar katıldı.

Seminerde konuşan Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Gülşah Kurt, "İç Güvenlik ve Polis Vazife ve Salahiyet Kanunu" hakkında bilgi verdi.

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği İstanbul Şubesi Avukatı Can Atalay ve Avukat Fikret İlkiz'in konuşmacı olarak katıldığı seminere, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Celal Çiftçi, Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Tahir Gülebak,  Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler, Şanlıurfa Baro Başkanı Hikmet Delebe katıldı.