Şanlıurfa'da spor salonu açılışı

Şanlıurfa'da spor salonu açılışı
Şanlıurfa'da spor salonu açılışı
ŞANLIURFA (AA) - Haliliye Belediyesi tarafından onarımı tamamlanan atıl durumdaki Sabiha Özlek Spor Salonu, eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ve...

ŞANLIURFA (AA) - Haliliye Belediyesi tarafından onarımı tamamlanan atıl durumdaki Sabiha Özlek Spor Salonu, eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ve AK Parti  Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik'in katılımıyla hizmete girdi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, törende konuşan Çelik, atıl durumdaki salonu onararak hizmete girmesini sağlayan Haliliye Belediyesi Başkanı Fevzi Demirkol'a teşekkür etti.

Gençliği olmayan milletlerin geleceğinden bahsetmenin zor olacağını belirten Çelik, "Gençlerimizin durumları, gençlerimizin yetiştirildiği ortamlar ve gençlerimiz değer yargıları son derece önem arz ediyor. Milli ve manevi değerlerimize bağlı gençlik istiyoruz. Bu salonun gençlerimize ve sevgili yavrularımıza hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.  

Demirkol ise gençleri sokaklardan ve teknolojik bağımlılıktan uzaklaştırmak, sağlıklı nesiller yetiştirmek amacıyla spor tesisleri çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Açılış programına, Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa milletvekili Hamide Sürücü ile vatandaşlar katıldı.