Şanlıurfa'dan kısa kısa

Şanlıurfa'dan kısa kısa
Şanlıurfa'dan kısa kısa
- "Sandığa Sahip Çıkıyoruz" toplantısı

ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığınca, "Sandığa Sahip Çıkıyoruz" adlı toplantı düzenlendi.

AK Parti İlçe Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Karaköprü  Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, toplantıda, seçimler öncesi sandık kurulu üyeleriyle bir araya gelerek, daha sağlıklı bir seçim yapılabilmesi amacıyla görüştüklerini belirtti.

7 Haziran Genel Seçimlerinin tüm ülkeye hayırlı olmasını temenni eden Çiftçi, şunları kaydetti:

"Partimiz artık seçime hazırlık noktasında start vermiş durumdadır. Bizler de AK Parti üyesi olarak elimizden gelen tüm çalışmaları yapacağız. Şanlıurfa'nın, milletvekilleri nezdinde tüm sorunları kapsayıcı ve çözümcü bir kadroya kavuşmasını arzuluyoruz. Allah hayırlı uğurlu etsin."

- Zabıta personeline seminer

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde görevli zabıta personeline yönelik "Etik Kural ve Yasal Mevzuat" konulu seminer verildi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen seminer, Şair Nabi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Seminerde, Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı Avukat Lamih Çelik, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mehmet Burak Küçük, Eğitim Uzmanı Mehmet Sarmış ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar, zabıta görevlilerine "Büyükşehir Yasası"yla değişen kanun ve yönetmelikler hakkında bilgi verdi.