Şanlıurfa'dan kısa kısa

Şanlıurfa'dan kısa kısa
Şanlıurfa'dan kısa kısa
ŞANLIURFA (AA) - Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü mahallelerde taş döşeme, kaldırım ve yol çalışmalarına devam ediyor.Belediyeden yapılan...

ŞANLIURFA (AA) - Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü mahallelerde taş döşeme, kaldırım ve yol çalışmalarına devam ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, çalışmalar kapsamında ilçe merkezine 85 kilometre mesafede bulunan Uluhan Mahallesi'nde parke döşeme ve stabilize yol yapım çalışmaları başlatıldı.

Toplam 2 ekip ve 30 personelle çalışmalarını yürüten Haliliye Belediyesi, çalışmaların 10 gün içinde bitirilmesini planlıyor.

Uluhan Mahalle Muhtarı Hasan Beşdağ, çalışmalar dolayısıyla Haliliye Belediyesi Başkanı Fevzi Demirkol ve çalışanlara teşekkür etti.

- AK Parti İl Başkanlığı'nın eski ve yeni yönetimi buluştu

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı, bir önceki yönetimle bir araya geldi.

Partiden yapılan açıklamaya göre, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve yönetimi, bir dönem önceki AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez ve yönetimi ile bir otelde buluştu.

Toplantıda, yeni ve eski yönetim, 7 Haziran'da yapılan seçim ile yeni yapılacak seçimlerle ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Önceki yönetim ile sürekli görüştüklerini ve desteklerini aldıklarını aktaran Beyazgül, eski ve yeni yönetimin canla başla çalıştığını ifade etti.

Eğilmez ise önlerinde yeni bir seçim göründüğünü belirterek, son seçimde bir kayıp yaşadıklarını bunu telafi etmek için daha çok çalışmaları gerektiğini kaydetti.