Şanlıurfa'dan kısa kısa

Şanlıurfa'dan kısa kısa
Şanlıurfa'dan kısa kısa
- AK Parti İl Başkanı Beyazgül, ilçe başkanlarıyla bir araya geldi - Büyükşehir Belediyesince, Atatürk Caddesi'ne alternatif bulvar açılıyor

ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, partisinin ilçe başkanlarıyla bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, AK Parti Haliliye İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıda, genel seçim ve ildeki mahalli konular görüşüldü.

Beyazgül, konuşmasında, yürütecekleri çalışmalarla AK Parti'nin iktidar olmasına yardım edeceklerini belirtti.

Seçim sürecinde teşkilat olarak yapmaları gerekenleri konuştuklarını kaydeden Beyazgül, "Seçim sürecinin huzur içerisinde geçmesini istiyoruz. Şanlıurfamıza, ülkemize nasıl katkıda bulunuruz? Bunun gayreti içerisindeyiz. Seçimin hem teşkilatımıza, hem Şanlıurfamıza, hem de milletimize hayırlı olmasını diliyoruz" ifadelerini kullandı.

- Yeni bulvar açılıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesince yürütülen yol genişletme çalışmaları devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, kent merkezindeki trafiği rahatlatmak için 18 Mart Caddesi'ni genişleterek bulvara dönüştürmek için çalışan belediye,  Atatürk Bulvarı'na altarnatif yol açmış olacak.

Belediye ekipleri, genişletilen 18 Mart Caddesi'ni asfaltlamaya başladı.

Çalışmaları inceleyen Belediye Başkan Vekili Ahmet Kaytan, yeni bulvarın Şanlıurfa için bir devrim olduğunu belirterek, vatandaşların mağdur olmaması için çalışmaların gece yapıldığını aktardı.

Yolun tamamlanmasıyla bölgenin çehresinin değişeceğini kaydeden Kaytan, "Bu yolda emeği en çok bulunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Celalettin Güvenç'tir. Kendilerine teşekkür ediyoruz. 'Durmak yok, yola devam' diyoruz. Aynı ekiple iş başındayız. Çalışanlarımızla gece gündüz Şanlıurfa için çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.