Şanlıurfa'dan kısa kısa

Şanlıurfa'dan kısa kısa
Şanlıurfa'dan kısa kısa
ŞANLIURFA (AA) - Viranşehir Kaymakamı Huzeyfe Citer, beden eğitimi öğretmeni Nurullah Kanar'ı başarı belgesi ile ödüllendirdi.Kaymakam Citer, Fatih...

ŞANLIURFA (AA) - Viranşehir Kaymakamı Huzeyfe Citer, beden eğitimi öğretmeni Nurullah Kanar'ı başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Kaymakam Citer, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi'nde görev yapan Kanar'a  spor faaliyetleri kapsamında ilçeye maddi ve manevi anlamda katkılar sunduğunu belirterek, başarı belgesini verdi.

Kanar ise Kaymakam Citer'e teşekkür ederek, görevini severek yaptığını ve elinden geldiği kadar ilçeye ve gençlere faydalı olmaya çalıştığını söyledi.

- Harran'da futbol turnuvası

Harran'da geçen ay Hakkari'deki terör saldırısında şehit olan Uzman Çavuş İbrahim Taş anısına düzenlenen futbol turnuvası tamamlandı.

Harran Kaymakamlığı ve ilçede yayın yapan Harran Ajans tarafından Kaymakamlık  sosyal tesislerinde düzenlenen turnuvanın final maçında Harran Sürücü Kursu takımı ile Harran Belediye takımları karşılaştı.

Rakibini 2-0 mağlup eden Harran Belediyesi takımı, turnuvayı şampiyon olarak tamamladı.

Maçı, Kaymakam Temel Ayca, Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Murat Uyanık, Emniyet Müdürü Hakan Tandoğan, şehit Taş'ın ailesi ile vatandaşlar izledi.