Şanlıurfalı engelliler seriyi sürdürmek istiyor

Şanlıurfalı engelliler seriyi sürdürmek istiyor
Şanlıurfalı engelliler seriyi sürdürmek istiyor
- Ligde oynadıkları 7 maçın tamamını kazanan Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Osmangazi Belediyesi Engelliler maçının hazırlıklarına devam ediyor

ŞANLIURFA (AA) - Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Osmangazi Belediyesi Engelliler maçının hazıklıklarını sürdürüyor.

Kulüp Başkanı Serdar Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, pazar günü sahalarında oynadıkları Engelsiz Gaziantep Spor Kulübü karşılaşmasından galip ayrılarak yaptıkları 7 maçın tamamında üstünlük sağlamış olduklarını söyledi.

Seriyi sürdürmek için bu hafta sonu Bursa Osmangazi Belediyesi deplasmanından da galibiyetle dönmek istediklerini belirten Yıldırım, şöyle konuştu:

"Takımda moraller yerinde ve tam kadro çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bursa Osmangazi Belediyesi takımı kendi evinde çok başarılı bir ekip ancak hedefimize ulaşmak için bu maçı da kazanmamız gerekiyor. Lig, uzun bir maraton ve hedeflerimize adım adım gidiyoruz. Eyyübiye Belediyesinin sağladığı desteğe şampiyon olarak karşılık vermek istiyoruz. Oyuncularıma güveniyorum ve Şanlıurfa'ya bu yıl şampiyonluk getireceğimizi düşünüyorum."