Şanlıurfaspor, farkı azaltmak istiyor

Şanlıurfaspor, farkı azaltmak istiyor
Şanlıurfaspor, farkı azaltmak istiyor
- PTT 1. Lig'de zirve yarışından kopmak istemeyen Güneydoğu ekibi, lider Kayserispor karşısında puan farkını azaltmayı hedefliyor - Futbol Şube Sorumlusu Güneş: "Devreye iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz"

ŞANLIURFA (AA) - PTT 1.  Lig 'de lider Kayserispor ile karşılaşacak Şanlıurfaspor, zirve yarışında puan farkını azaltmak istiyor.

Sarı-yeşilliler, ligin ilk yarısını lider Kayserispor'un 4 puan gerisinde 5. sırada tamamlamıştı.  Süper Lig 'i hedefleyen Güneydoğu ekibi, ikinci yarının açılış maçında yarın deplasmanda Kayseri ekibiyle karşılaşacak.

Sahasında henüz mağlubiyeti bulunmayan Kayserispor karşısında puan ya da puanlar hedefleyen Şanlıurfaspor, zirve yarışından kopmak istemiyor.

Karşılaşma öncesinde takımda sakat ya da cezalı futbolcu bulunmuyor.

Futbol şube sorumlusu Maruf Güneş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, devrenin açılış maçında zorlu bir karşılaşmaya çıkacaklarını söyledi.

Şanlıurfaspor'un ligin en az gol yiyen takımı olduğunu hatırlatan Güneş, Kayserispor'un ise ligde en fazla gol atan ekiplerden birisi olduğuna dikkati çekti.

Güneş, ikinci yarıya iyi başlamak istediklerini vurgulayarak, "Çok kritik bir hafta, rakibimiz sahasında yenilmiyor, biz ise deplasmanda oldukça başarılı bir ekibiz. Maçtan puan yada puanlar çıkartmayı hedefliyoruz. Devreye iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Seyir zevki oldukça yüksek bir maç olacak" dedi.