Şanlıurfaspor, geçen sezonu arıyor

Şanlıurfaspor, geçen sezonu arıyor
Şanlıurfaspor, geçen sezonu arıyor
- PTT 1. Lig'de sahasında Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenilen Şanlıurfaspor, geçen sezonki 11 haftalık performansının gerisinde kaldı - Kulüp başkanı Şimşek: "En kısa sürede toparlanarak peş peşe galibiyetler hedefliyoruz"

ŞANLIURFA (AA) - PTT 1. Lig'de Yeni Malatyaspor'a sahasında 2-0 yenilen Şanlıurfaspor, geçen sonunun aynı dönemindeki performansının gerisinde kaldı.

Güneydoğu'ya futbol heyecanı yaşatan sarı-yeşilli ekip, Yeni Malatyaspor mağlubiyetiyle 12. hafta öncesi 15. sıraya düştü.

Sezona istediği gibi başlayamayan Ceylanlar, 19 puan topladığı geçen sezonun aynı dönemine göre hanesine 7 puan daha az yazdırdı.

Bu sezon 11 haftada 3 galibiyet, 3 beraberlik ve 5 mağlubiyet elde eden Şanlıurfaspor, geçen sezon ise 5 galibiyet, 4 beraberlik 2 mağlubiyetle 19 puan toplayabilmişti.

Kulüp başkanı Fethi Şimşek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu hafta seyircileri önünde mağlup oldukları için üzgün olduklarını söyledi.

Futbolcuların mücadeleci bir oyun sergilemelerine rağmen sonuca gitmekte zorlandığını ifade eden Şimşek, şunları kaydetti:

"Bu hafta rakipten daha çok pozisyon bulduk ancak değerlendiremeyince fırsatı kaçırmayan rakibe mağlup olduk. Teknik heyetimiz eksik olduğumuz yönlerimizi giderebilmek için üst düzey çaba gösteriyor. En kısa sürede toparlanarak peş peşe galibiyetler hedefliyoruz. Moralimiz bozulmuş olsa da önümüzde uzun bir maraton var."