Şanlıurfaspor Kulübü İkinci Başkanı Süt:

Şanlıurfaspor Kulübü İkinci Başkanı Süt:
Şanlıurfaspor Kulübü İkinci Başkanı Süt:
- "Tugay Kerimoğlu'nun gelmesi hem şehre bir hava kattı hem de futbolcularımızı olumlu şekilde yansıması oldu"

ŞANLIURFA (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor'un kulüp ikinci başkanı Kemal Süt, teknik direktör Tugay Kerimoğlu'nun gelişinin hem şehre hem de futbolculara olumlu yansıdığını söyledi.

Süt, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sarı-yeşilli ekibin Kerimoğlu yönetiminde çıktığı 3 maçta 2 galibiyet, 1 yenilgi aldığını hatırlattı.

Futbolcuların moral ve motivasyonunun son haftalarda arttığını gözlemlediklerini vurgulayan Süt, kulüplerdeki kan değişikliklerinin zaman zaman faydalı olduğunu kaydetti.

Tugay Kerimoğlu'nun takıma yaradığını dile getiren Süt, şöyle devam etti:

"Tugay hocanın gelmesi hem şehre bir hava kattı hem de futbolcularımıza olumlu şekilde yansıdı. Futbolcularımıza bir özgüven geldi, bize olumlu bir hava getirdi. Kardemir Karabükspor deplasmanında aldığımız yenilgi, motivasyonumuzu bozmadı. Tugay hocayı anlatmaya gerek yok, bugün Türkiye'deki sayılı futbolculardan birisi. Yıllarca da İngiltere'de top koşturmuş. Tugay'ın Şanlıurfa'ya gelmesi, İngiltere'de de manşet olmuştu. Tugay hoca, bizim için bir güç oldu. İnşallah daha iyi sonuçlara birlikte gideceğiz."