Şanlıurfaspor'da tek hedef galibiyet

Şanlıurfaspor'da tek hedef galibiyet
Şanlıurfaspor'da tek hedef galibiyet
- Şanlıurfaspor Futbol Şube Sorumlusu Kırmızı: "Manisaspor maçını kazanarak son haftalardaki çıkışımızı sürdürmek istiyoruz"

ŞANLIURFA (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Şanlıurfaspor'un futbol şube sorumlusu Nihat Kırmızı , Manisaspor maçından 3 puanla ayrılmayı hedeflediklerini söyledi.

Kırmızı, AA muhabirine yaptığı açıklamada son haftalarda iyi futbol oynadıklarını ve bu çıkışlarını sürdürmeyi amaçladıklarını belirtti.

Takımda birlik ve beraberliğin çok iyi olduğunu vurgulayan Kırmızı, bu ortamı Manisspor karşısında sahaya yansıtmak istediklerini ifade etti.

 Ligde kalan maçların her birinin final niteliğinde olduğunu ve bunları kazanmak istediklerini anlatan Kırmızı, şöyle konuştu:

"Hedefe ulaşmak için tüm maçları kazanmak istiyoruz. Son haftalarda iyi oyunlar oynadık ve güzel bir çıkış yakaladık, futbolcularımızın moral motivasyonu üst seviyede hafta içinde çok iyi hazırlandık ve kazanmak istiyoruz. Manisaspor ligin güçlü ekiplerinden onun için zor bir maç bizi bekliyor. Ancak bizde hedefimize ulaşmamız için kazanmamız gerekiyor. Manisaspor maçını kazanarak son haftalardaki çıkışımızı sürdürmek istiyoruz."

Kırmızı, Manisa ve çevre illerdeki taraftarların kendilerine destek vermeleri istedi.