Terör saldırılarına tepkiler

Terör saldırılarına tepkiler
Terör saldırılarına tepkiler
- Ülkü Ocakları Birecik İlçe Başkanı Başkapan: "Terörle mücadelede zafiyet gösterilmemesi, bu uğurda taviz verilmemesi, panik havasının doğmaması ve bin yıllık kardeşlik bağlarının zedelenmemesi konusunda herkes duyarlı ve hassas olmalı"

ŞANLIURFA (AA) - Ülkü Ocakları Birecik İlçe Başkanı Salih Başkapan, "Terörle mücadelede zafiyet gösterilmemesi, bu uğurda taviz verilmemesi, panik havasının doğmaması ve bin yıllık kardeşlik bağlarının zedelenmemesi konusunda herkes duyarlı ve hassas olmalı" dedi.

Başkapan, Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığında gazetecilere yaptığı açıklamada, son günlerde yaşanan terör olaylarına tepki gösterdi.

Türkiye 'nin karıştırılmaya çalışıldığını ifade eden Başkapan, terör örgütü mensuplarınca her gün ülkenin çeşitli yerlerinde güvenlik güçlerine haince saldırıların düzenlendiğini belirtti.

Başkapan, terör örgütü PKK konusunda ülkücülerin bölücülerin her zaman karşısında olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Ülkücü hareket her zaman milletimizin ve ülkemizin yılmaz bekçisi olmuş, bundan sonra da olmaya devam edecek. Milliyetçi ülkücü hareket, terör örgütü PKK ile yapılacak her türlü mücadelenin destekçisi olacak. Daha fazla acı haber almamak için teröristle müzakere değil etkin bir şekilde mücadele edilmeli. Gelinen noktada terörle mücadelede zafiyet gösterilmemesi, bu uğurda taviz verilmemesi, panik havasının doğmaması ve bin yıllık kardeşlik bağlarının zedelenmemesi konusunda herkes duyarlı ve hassas olmalı."