Türkiye Yeşilay Cemiyeti Şanlıurfa Şubesi açıldı

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Şanlıurfa Şubesi açıldı
Türkiye Yeşilay Cemiyeti Şanlıurfa Şubesi açıldı
ŞANLIURFA (AA) - Türkiye Yeşilay Cemiyeti'nin Şanlıurfa Şubesi, düzenlenen törenle açıldı.Şubeden yapılan açıklamaya göne, açılış törenine Şanlıurfa...

ŞANLIURFA (AA) -  Türkiye Yeşilay Cemiyeti'nin Şanlıurfa Şubesi, düzenlenen törenle açıldı.

Şubeden yapılan açıklamaya göne, açılış törenine Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, İl Müftüsü İhsan Açık, İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem ile STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Şubenin açılışında emeği bulunanlara teşekkür eden Vali Küçük, şubeye destekte bulunacaklarını ve bu kapsamda 15 bin lira yardımda bulunacaklarını kaydetti.

Şube Başkanı Muharrem Çelik ise Yeşilay'a giderek daha fazla ihtiyaç duyulduğunu çünkü insanların farklı farklı alışkanlıkları bağımlılık haline getirdiklerini belirtti.

Desteklerinden dolayı Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Başkanı Prof. Dr. İhsan Karaman'a teşekkür eden Çelik, yeni bir şube olmalarına rağmen 3 projeyi hayata geçirdiklerini ve çalışmaların sürdüğünü ifade etti.

Törenin ardından "Sağlıklı nesil sağlıklı gelecek" projesi kapsamında gerçekleştirilen yarışmada dereceye girenlere altın ve çeşitli hediyeler verildi.


  ETİKETLER:

  Altın

  ,

  Şanlıurfa

  ,

  Türkiye

  ,

  lira

  ,

  kuş