"Tuvalet kokusu" polisi alarma geçirdi

"Tuvalet kokusu" polisi alarma geçirdi
"Tuvalet kokusu" polisi alarma geçirdi
- Şanlıurfa'da yalnız yaşayan öğretmenin evinden kötü koku gelmesi üzerine itfaiye vinciyle 9'uncu kattaki balkondan eve giren polis, kokunun kaynağının tuvaletin taşmasından kaynaklandığını tespit etti

ŞANLIURFA (AA) - Merkez Haliliye ilçesindeki bir evden kötü koku geldiği ihbarını alan polisler, binaya itfaiye vincini kullanarak girebildi.  Kokunun, tuvaletin taşmasından kaynaklandığı belirlendi.

Alınan bilgiye göre, Paşabağı Mahallesi'nde yalnız yaşayan ve ismi öğrenilemeyen öğretmenin bulunduğu 9'uncu kattaki daireden kötü koku gelmesi üzerine komşuları polisi aradı. 

Olay yerine gelen ekipler, kapının açılmaması üzerine çağrılan itfaiye aracının vinciyle balkondan içeri girdi. Ekipler, burada yaptıkları incelemede evde kimsenin olmadığını ve kötü kokunun tuvaletin taşması sonucu oluştuğunu belirledi.

Ev sahibi öğretmenin yaz tatili için memleketine gittiği öğrenildi.

İtfaiye çavuşu İsmet Karaçizmeli, gazetecilere yaptığı açıklamada ihbar üzerine eve girdiklerini ancak iddia edildiği gibi bir cesetle karşılaşmadıklarını söyledi.

Karaçizmeli, binadaki sıkıntı nedeniyle tuvaletin taştığını ve bundan dolayı kötü kokunun oluştuğunu kaydetti.

Komşusunun yalnız yaşadığını belirten Hasan Çelik, "Öğretmen arkadaşa ulaşabilecek bir telefon numarası yoktu. Evden bir kaç gündür pis koku gelmesi üzerine ölmüş olabileceğinden şüphelendik" dedi.


  ETİKETLER:

  Telefon

  ,

  Öğretmen

  ,

  İddia

  ,

  koku