Viranşehir Hükümet Konağı hizmete giriyor

Viranşehir Hükümet Konağı hizmete giriyor
Viranşehir Hükümet Konağı hizmete giriyor
ŞANLIURFA (AA) - Viranşehir Kaymakamı Huzeyfe Citer, inşaat çalışmaları süren hükümet konağının yaklaşık 3 ay sonra hizmete girmesinin planlandığını...

ŞANLIURFA (AA) - Viranşehir Kaymakamı Huzeyfe Citer, inşaat çalışmaları süren hükümet konağının yaklaşık 3 ay sonra hizmete girmesinin planlandığını söyledi.

Kaymakam Citer, gazetecilere yaptığı açıklamada, geçen yıl temeli atılan 4 katlı hükümet konağındaki çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Konağın estetik ve şık bir görünüme kavuşturulmasının planlandığını ifade eden Citer, yeni hizmet binası sayesinde ilçedeki tüm kamu kuruluşlarının aynı çatı altında hizmet vereceğini aktardı.

Hükümet konağının 3 ay sonra hizmete girmesinin hedeflendiğini vurgulayan Citer, şunları kaydetti:

"Viranşehir yeni modern bir hükümet konağına kavuşuyor. İhtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanmış olan hizmet binası hem memuru hem de vatandaşı rahatlatacak. İlçedeki bütün kamu kurumlarını bir çatı altında topluyoruz. Vatandaşlarımız tüm ve işlemlerini burada yapabilecekler. Ayrıca Viranşehir Hükümet Konağı ilçeye özgü mimarisi ile Viranşehir'in sembolü haline gelecektir."


  ETİKETLER:

  Kamu

  ,

  Hükümet

  ,

  Kaymakam

  ,

  İnşaat

  ,

  Modern

  ,

  ,

  hizmet