Viranşehir'de gençlik merkezi kursları başlıyor

Viranşehir'de gençlik merkezi kursları başlıyor
Viranşehir'de gençlik merkezi kursları başlıyor
ŞANLIURFA (AA) - Viranşehir Gençlik Merkezi bünyesinde açılan 13 farklı branştaki kursa kayıtların başladığı bildirildi.Viranşehir Gençlik Hizmetleri...

ŞANLIURFA (AA) - Viranşehir Gençlik Merkezi bünyesinde açılan 13 farklı branştaki kursa kayıtların başladığı bildirildi.

Viranşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Enver Alay, gazetecilere yaptığı açıklamada, gençlerin kişisel, sosyal , kültürel ve sanatsal gelişimlerine katkı sağlayan kursların bu yıl da gençlere hizmet edeceğini belirtti.

Kursların okulların tatil olmasının ardından başlayacağını aktaran Alay, kurslara geçmiş yıllarda gösterilen yoğun ilginin bu yılda aynı şekilde olmasını öngördüklerini ifade etti.

Alay, kayıtların başladığını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Osmanlıca, Arapça, İngilizce, Kur'an-ı Kerim, satranç, bilgisayar, matematik, halk oyunları, gitar, bağlama, ney, resim ve masa tenisi olmak üzere toplamda 13 branşta gençlere hizmet verecek. Hatta talep olması halinde farklı branşlarda kursta açabiliriz. Gençlik merkezimiz kurs faaliyetlerinin yanında kursiyerlerine bilgilendirme ve rehberlik hizmeti de verecek. Viranşehir Gençlik Merkezi binasında verilecek olan kurslara 7-29 yaş arasındaki gençler ücretsiz katılabilecek."