14 Mart Tıp Bayramı

14 Mart Tıp Bayramı
14 Mart Tıp Bayramı
SİİRT (AA) - AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Ören, mesajında, hükümetin insan hayatını...

SİİRT (AA) - AK  Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. 

Ören, mesajında, hükümetin insan hayatını korumak ve sağlıklı yaşamayı temin etmek için kısa ve uzun vadeli planları tatbik etmek, koruyucu tedavi ve rehabilite edici hizmetlerin erişilebilir olmasını sağlamak adına var gücüyle çalıştığını belirtti.

Hükümetin, sağlık sistemimizdeki tıkanıklıkları aştığını ve vatandaşlara çağdaş, sağlık bir hizmeti sunmak için ulusal bir model olarak Sağlıkta Dönüşüm Programı'nı uygulamaya koyduğunu ifade eden Ören, şöyle konuştu:

"Bu sayede eskinin o malum sıkıntıları bertaraf edilmiştir. Hükümetimiz, gerek maddi olanaklarının arttırılması, gerekse sağlık çalışanlarımıza karşı şiddetin önlenebilmesi adına gerekenleri fazlasıyla ve layıkıyla yerine getirmektedir. Toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi, insanların daha sağlıklı ve daha mutlu hayat sürmesi için zor şartlarda görev yapan ve çalışmalarını özveriyle sürdüren tüm sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramı'nı yürekten kutluyorum."


  ETİKETLER:

  hayat

  ,

  Parti

  ,

  toplum

  ,

  Karşı

  ,

  milletvekili