2015 genel seçimlerine doğru

2015 genel seçimlerine doğru
2015 genel seçimlerine doğru
SİİRT (AA) - AK Parti Kurucu İl Başkanı Mehmet Şefik Erden, 2015 genel seçimlerinde milletvekili aday adayı olacağını belirtti.Erden, AA muhabirine...

SİİRT (AA) - AK Parti Kurucu İl Başkanı Mehmet Şefik Erden, 2015 genel seçimlerinde milletvekili aday adayı olacağını belirtti.

Erden, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kurucu il başkanı olduğu partide daha önce 7 yıl başkan olarak görev yaptığını anımsatarak, bundan sonra Siirt'e milletvekili olarak hizmet etmek istediğini söyledi.

Milletvekili aday adaylığı için yerel seçimlerde siyasete girmediğini ifade eden Erden, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 'ın başbakanlığı döneminde kendileriyle beraber görev yapma şerefine nail oldum. Son birkaç yıldır İstanbul 'da aktif siyasette yerimi aldım. Önümüzdeki genel seçimlerde memleketim Siirt'te milletvekili olarak TBMM'de hizmetlerimi sürdürmek istiyorum. Bu nedenle AK Parti 'den milletvekili aday adayı olacağım" dedi.

Erden, AK Parti'nin aday belirlemede vereceği her türlü karara saygı duyacağını ve elinden geldiğince partisine destek vereceğini sözlerine ekledi.