2015 genel seçimlerine doğru

2015 genel seçimlerine doğru
2015 genel seçimlerine doğru
SİİRT (AA) - Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Siirt Temsilcisi ve AK Parti milletvekili aday adayı Fatih Sevgili, basın toplantısı...

SİİRT (AA) - Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Siirt Temsilcisi ve AK Parti milletvekili aday adayı Fatih Sevgili, basın toplantısı düzenledi.

Bir restoranda düzenlenen toplantıda konuşan Sevgili, basın olmadan siyaset yapılmayacağını, siyasetçi ve vatandaş için medyanın önemli bir iletişim aracı olduğunu söyledi.

Siirt coğrafyasında ilmi ve sulh olarak milletin değerlerine katkı yapmış bir ailenin mensubu olmaktan şeref duyduğunu ifade eden Saygılı, "Ailemin geçmiş çınarları benim yapabileceğim hatalar ve yanlışlar onlara mal edilmesin diye ben aile adına siyaset yapmıyorum. Fatih Sevgili olarak davam adına, inandığım değerler adına siyaset yapmıyorum" dedi.

Sevgili, milletvekili olması halinde de başkanlığını veya kurucu üyeliğini yaptığı  sivil toplum kuruluşlarıyla ilgisinin devam edeceğine dikkat çekerek, şöyle dedi:

"Güres caddesinde düzenlenen basın açıklamalarına katılacağım. Bir milletvekilinin şehrimiz adına, bölgemiz ve ülkemiz adına söyleyeceği bir şeyler mutlaka olmalıdır.''