AK Parti Siirt İl Başkanı Çalupkulu'dan Eğitim-Bir-Sen'e ziyaret

AK Parti Siirt İl Başkanı Çalupkulu'dan Eğitim-Bir-Sen'e ziyaret
AK Parti Siirt İl Başkanı Çalupkulu'dan Eğitim-Bir-Sen'e ziyaret
SİİRT (AA) - AK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu ve il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Eğitim-Bir-Sen Siirt İl...

SİİRT (AA) - AK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu ve il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Eğitim -Bir-Sen Siirt İl Başkanlığını ziyaret etti.

Çalapkulu, ziyarette, birlik ve beraberliğin sağlanmasında önemli rol oynayan sendikaların, ülkelerin kalkınmasında ve kazanımların elde edilmesine de büyük katkılar sağladığını söyledi.

Hükümet olarak sendikal çalışmaları önemsediklerini belirten Çalapkulu, "Bu nedenle hangi sendika veya sivil toplum kuruluşu olursa olsun, yapılan her türlü haklı çalışmayı ve eylemi destekliyoruz. Hükümet olarak sendikaların ortaya koyduğu fikirlerin değerli olduğunu kabul ediyor ve değerlendiriyoruz. Hükümetimizce yürütülen bir çözüm süreci var. Türkiye 'nin önemli sendikalarından biri olan Eğitim-Bir-Sen'den de ülkemiz için hayati önem taşıyan bu önemli sürece desteklerinin devam etmesini bekliyoruz" dedi.

Eğitim-Bir-Sen Siirt İl Başkanı Murat Şeker ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çözüm sürecine desteklerinin devam edeceğini kaydetti.