AK Parti Siirt İl Başkanlığı'nda yeni yönetim belirlendi

AK Parti Siirt İl Başkanlığı'nda yeni yönetim belirlendi
AK Parti Siirt İl Başkanlığı'nda yeni yönetim belirlendi
SİİRT (AA) - AK Parti Siirt İl Başkanı Özgür Çalapkulu, "Biz makamı çıkar makamı değil, hizmet makamı olarak görmekteyiz" dedi.Yeni yönetimin...

SİİRT (AA) - AK Parti  Siirt İl Başkanı Özgür Çalapkulu, "Biz makamı çıkar makamı değil, hizmet makamı olarak görmekteyiz" dedi.

Yeni yönetimin belirlenmesine yönelik partinin il binasında gerçekleşen toplantıda konuşan Çalapkulu, yeni fikirlerle yola kararlılıkla devam edeceklerini belirterek, herkesi kucaklayacaklarını söyledi.

Çalapkulu, rahatlıkla çalışabilecekleri yeni bir yönetim tarzı geliştirerek,  AK Parti 'yi Siirt'te hak ettiği yere getireceklerini ifade eden Çalapkulu, "AK Parti'ye gönül vermiş bütün insanların partinin etrafında toplanarak, bize destek vermesini istiyoruz. Kimseyi üzmeyen bir yönetim tarzıyla, bir farklılık oluşturacağız. Halkımıza daha iyi bir Siirt oluşturmak için siyasi ayrım gözetmeksizin yapılması gereken ne varsa elimizden geleni yapacağız. Bizim Siirt'e borcumuz var. Ben inanıyorum ki bu güzide yönetim kuruluyla birçok zor işin üstesinden geleceğiz" dedi.

"Biz makamı çıkar makamı değil, hizmet makamı olarak görmekteyiz. " diyen Çalapkulu, şöyle konuştu: 

"Ülkemiz ve bölgemiz çok önemli bir dönemeçten geçiyor. Bu dönemecin en önemli ayağı Siirt'tir. 2015 milletvekilliği seçimleri ile Siirt'e şanlı bir destan yazacağız. Bunu da el ele verip birlikte başaracağız. Yeni kurduğumuz yönetimimizle gece gündüz demeden çalışacağız. Yeni yönetim, taze kan ve yenilenme demektir. Bu taze kan Siirt'i ileriye taşıyacaktır."