AK Parti Siirt İl Teşkilatından kurucu başkanlara ziyaret

AK Parti Siirt İl Teşkilatından kurucu başkanlara ziyaret
AK Parti Siirt İl Teşkilatından kurucu başkanlara ziyaret
- Siirt AK Parti İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, partide daha önce görev yapmış olan başkanları ziyaret etti.

SİİRT (AA) - Siirt AK Parti İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, partide daha önce görev yapmış olan başkanları ziyaret etti.

Çalapkulu,  AK Parti 'nin kuruluş yıldönümü olan 14 Ağustos dolayısıyla AK Parti Siirt İl Başkanlığı görevini yapmış olan üyeleri Merkez İlçe Başkanı Öner Geyik, Kadın Kolları Başkanı Nurten Temiz, Gençlik Kolları Başkanı Murat Özekinci ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret etti.

Çalapkulu, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, partinin kuruluşunda yer alan kadroların AK Parti davasına şevk ve heyecanla sahip çıktığını belirtti.

Siirt'e daha iyi hizmet etmek için kadroların deneyiminden yararlanıp, Siirt'i en üst noktalara ulaştırmak istediklerini dile getiren Çalapkulu, şöyle konuştu:

"Bizler, AK Parti'nin kuruluşunda yer alan kadrolar olarak sizlerin tecrübelerinizden, birikiminizden istifade etmek istiyoruz. Her işin başlangıcı önemlidir. Bu başlangıcı önemsemek ve değerlendirmek lazım. Partimizin kuruluşunda yer alan bu kadroyu her zaman ayrı görmüşümdür. Biz, 13 yıl önce partimiz kurulduğunda milletin duasıyla yola çıktık. AK Parti, bu ülkenin ve milletin çimentosudur. Bizler sadece siyaset yapmıyoruz. AK Parti, Siirt için önemli. AK Parti, Türkiye için önemli ve AK Parti ümmet için önemlidir. Kardeşliğimiz için Çözüm Sürecini başlatan AK Parti'dir."

Eski Merkez İlçe Başkanı Adnan Efe ise, "Sayın Çalapkulu, yapmış olduğu bu organizasyonla bu davada birlikte yola çıktığı yol arkadaşlarını, dava arkadaşlarını unutmadı. Bizleri unutmayan AK Parti İl teşkilatına teşekkür ediyorum" dedi.