AK Parti Siirt Milletvekili Ören:

AK Parti Siirt Milletvekili Ören:
AK Parti Siirt Milletvekili Ören:
SİİRT (AA) - AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, 4 yıllık milletvekilliği döneminde Siirt'i en iyi şekilde temsil ettiğini söyledi.Yeni dönemde...

SİİRT (AA) - AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, 4 yıllık milletvekilliği döneminde Siirt'i en iyi şekilde temsil ettiğini söyledi.

Yeni dönemde aday gösterilmeyen Ören, Ankara 'dan uçakla geldiği Siirt Havalimanı'nda, kalabalık bir vatandaş grubu tarafından karşılandı.

Ören, burada yaptığı konuşmada, kendisine gösterilen yoğun ilgiden duyduğu sevinci dile getirdi.

AK Parti 'den milletvekili adayı olduğu 2011 seçimleri öncesinde de coşkuyla karşılandığını anımsatan Ören, şöyle dedi:

"Bu karşılama benim için en büyük onurdur. 2011'de gönderdiğiniz gibi Allah'a kasem ediyorum ki yine tertemiz geldim. Siirtlileri mahcup edecek hiçbir davranışta, hiçbir çirkin şeyde bulunmadım. En iyi şekilde sizi temsil ettim. Bu 4 yıllık süreç içerisinde eğer ki yaptığım bir hata da varsa hepinizin hakkını helal etmesini istiyorum."

Ören, AK Parti'nin Siirt'ten 3 milletvekili çıkarması için gece gündüz çalışacağını vurgulayarak, "AK Parti, Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız; 2011'de beni okuldan, müdürlükten alıp, hiç kimseye sormadan, nasıl milletvekili yaptıysa Allah bin defa razı olsun. Şimdi de takdir onlarındır" diye konuştu.