AK Parti Siirt Milletvekili Ören'den veda yemeği

AK Parti Siirt Milletvekili Ören'den veda yemeği
AK Parti Siirt Milletvekili Ören'den veda yemeği
SİİRT (AA) - AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, basın mensuplarına veda yemeği verdi.Bir kafede verilen yemekte konuşan Ören, milletvekilliği...

SİİRT (AA) - AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, basın mensuplarına veda yemeği verdi.

Bir kafede verilen yemekte konuşan Ören, milletvekilliği süresince gazetecilerin kendisine gösterdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

AK Parti çatısı altında yaklaşık 4 yıl geride bıraktığını, daha önce çıktıkları yolu arkadaşlarının devam ettireceğini belirten Öner, şöyle konuştu:

"Bu süreçte arkadaşlarımıza kendi seçimimiz gibi çalışıp destek olacağız. Geride bıraktığım 4 yıl içerisinde ilimizde bir çok yatırıma imzamı atma imkanı bulmanın gururunu yaşıyorum. Bu eserler bir yıl içerisinde tamamlanıp faaliyete girecek o zaman yaptığımız eserlerin varlığı ortaya çıkacak. Siirt için en çok önemsediğimiz ve Siirt'in büyük eksiği olan mesire alanı sıkıntısının giderilmesi için Kezer'de yapılan mesire alanı projesiydi. Şuan çalışmalar devam ediyor. Proje yapımı bu yıl biterse vatandaşlarımız yaz aylarında Kezer mesire alanını kullanabilecek."