Anaokulu öğrencileri "Kanka Polis" ile tanıştı

Anaokulu öğrencileri "Kanka Polis" ile tanıştı
Anaokulu öğrencileri "Kanka Polis" ile tanıştı
SİİRT (AA) - Siirt İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, anaokulu öğrencilerini "Kanka Polis" ile...

SİİRT (AA) - Siirt İl Emniyet Müdürlüğü 'ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, anaokulu öğrencilerini "Kanka Polis" ile tanıştırarak, eğlendirdi.

Miniklerin polislik mesleğini daha iyi tanımaları, mesleğin işleyişini yakından görmeleri ve olumsuzluklarla karşılaştıklarında ne yapmaları gerektiği konusunda bilgilendirmek amacıyla Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce İlk Adım Anaokulu öğrencilerine yönelik etkinlik düzenlendi.

Etkinlikte, minikler, müzik eşliğinde "Kanka Polis" maskotuyla oynayarak, eğlendi. Ziyaret ettikleri sınıflarda miniklere şeker ve çeşitli hediyeler veren polisler,  çocuklarla hatıra fotoğrafları çektirdi.

Etkinlik hakkında açıklama yapan okul Müdürü Hanım Handan Akbay, öğrencilerin polisi tanıması açısından verimli bir etkinlik olduğunu ifade ederek, düzenledikleri etkinlik için polise teşekkür etti.