Anneler Günü

Anneler Günü
Anneler Günü
SİİRT (AA) - AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.Ören, mesajında, her günü anneler günü gibi yaşamamanın...

SİİRT (AA) - AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Ören, mesajında, her günü anneler günü gibi yaşamamanın ve yaşatmanın, herkesin yaşam rehberi olması gerektiğini belirtti.

Değeri hiçbir zenginlikle ölçülemeyen ve yeri doldurulamayan, cennetin ayakları altına serildiği annelerin kıymetinin bilinmesi gerektiğini kaydeden Ören, mesajında, şu ifadelere yer verdi:

"Cennete giden yolu onların rızasına bağlayan yüce bir dinin mensupları olarak her günümüzü anneler günü gibi bilerek yaşamak, yaşam rehberimiz olmalıdır. Kadınlara karşı şiddetin arttığı günümüzde gelenek, görenek ve milli, manevi değerlerimizin yaşatılmasında, çocuklarımızın iyi bir aile eğitimi alarak geleceğe hazırlanmasında başrolü oynayan annelerimize karşı daha sağduyulu olmak ve bu ortamı sağlamak hepimizin görevi olmalıdır. Bu duygularla sevgi ve fedakarlık abidesi, gelecek kuşaklarımızın mimarları tüm annelerimizin ve anne adaylarının anneler gününü yürekten duygularla kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum."