Cadde ve sokakların çehresi değişiyor

Cadde ve sokakların çehresi değişiyor
Cadde ve sokakların çehresi değişiyor
- Siirt Belediyesi'nin başlattığı çevre ve yol düzenleme çalışmaları kapsamında cadde ve sokaklar modern bir görünüme kavuşmaya başladı.

SİİRT (AA) - Siirt Belediyesi'nin başlattığı  çevre ve yol düzenleme çalışmaları kapsamında cadde ve sokaklar modern bir görünüme kavuşmaya başladı.

Siirt Belediyesi Fen İşleri ve Park-Bahçeler müdürlükleri bünyesinde kent genelinde Nisan ayı başında başlatılan çevre düzenleme ve yol yapım çalışmaları devam ediyor. 

Yol yapım, onarım ve düzenleme çalışmaları kapsamında, Doğan mahallesinde bulunan Abdurahman Kayra Caddesinde orta refüjde yenileme çalışmaları yapılırken, yine aynı cadde üzerinde bulunan İMKB YİBO önünde üst geçit yapım çalışmaları kapsamında yeni üst geçittin temeli atıldı.

Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde devam eden yol yapım, onarım, düzenleme ve kaldırım yapım çalışmaları kapsamında Kooperatif Mahallesinde bulunan Keçi Ören Parkı çevresinde kaldırım yapım çalışmaları tamamlanırken, yine aynı mahallede bulunan Öğretmenler Sitesi ve Abdurezak Ceylan Caddesinde yol yapım ve düzenleme çalışması başlatıldı.  


  ETİKETLER:

  İMKB

  ,

  çevre

  ,

  Modern

  ,

  keçi

  ,

  kent

  ,

  Cadde