DEDAŞ personeline eğitim

DEDAŞ personeline eğitim
DEDAŞ personeline eğitim
- Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Siirt İl Müdürlüğü Sistem İşletme biriminde çalışan "Arıza Onarım ve Bakım" personeline, mesleki tecrübelerini artırmak için teknik mesleki eğitim verildi.

SİİRT (AA) - Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Siirt İl Müdürlüğü Sistem İşletme biriminde çalışan Arıza Onarım ve Bakım personeline, mesleki tecrübelerini artırmak için teknik mesleki eğitim verildi.

Siirt İl Müdürlüğü hizmet binasındaki teorik eğitimin ardından, 150 onarım ve bakım personeli sahada pratik eğitime tabi tutuldu.

Eğitimde personele, olası bir teknik arızanın nasıl giderileceği ve elektrik kabinlerinde yapılması gerekenlerin yanı sıra iş güvenliği konularında bilgiler verildi.

Eğitim Koordinatörü Raci Nar, personellere mesleki tecrübelerini artırmak için eğitim verdiklerini belirtti.

Nar, şunları kaydetti:

"Amacımız personelin iş tecrübesi ve yetkinliğini artırarak müşterilerimize daha sağlıklı ve kesintisiz enerji vermektir. Söz konusu eğitim çalışmaları sırasında sahada çalışan personele, iş tecrübelerini artıracak bilgilerin yanı sıra olası iş kazalarının önüne geçebilmek için iş sağlığı ve güvenliği konusunda da yararlı bilgiler verildi."

Elektrik mühendisi Yusuf Aktaç ve teknikerler Şerafettin Bingöl ile Şeref Kazel'in verdiği ve

3 gün süren eğitime, 50'şer kişilik guruplar halinde toplam 150 personel  katıldı.

 

 

 


  ETİKETLER:

  Bingöl

  ,

  Pratik

  ,

  elektrik

  ,

  personel

  ,

  eğitim

  ,

  ,

  hizmet

  ,

  Enerji