Elazığ'daki Yıldızlar Greko-Romen Türkiye Şampiyonası

Elazığ'daki Yıldızlar Greko-Romen Türkiye Şampiyonası
Elazığ'daki Yıldızlar Greko-Romen Türkiye Şampiyonası
SİİRT (AA) - Elazığ'da yapılan Yıldızlar Greko-Romen Türkiye Şampiyonası'nda Siirt İktisas Spor Kulübü güreşçi Mehmet Emin Baykara'nın 54 kiloda...

SİİRT (AA) - Elazığ'da yapılan Yıldızlar Greko-Romen Türkiye Şampiyonası'nda Siirt İktisas Spor Kulübü güreşçi Mehmet Emin Baykara'nın 54 kiloda Türkiye üçünsü olduğu bildirildi.

İktisas Spor Kulübü Başkanı eski Milli Güreşçi Mehmet Şakir Kayaalp, şampiyon güreşçi ve antrenörü kabul ederek, altın hediye etti.

Kayaalp, yaptığı açıklamada, imkanları ölçüsünde ata spor güreşe hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.

Kayaalp, şunları kaydetti:

"Siirt İktisas Spor Kulübü olarak yıllardır ata sporumuz olan güreşte, milli sporcular yetiştirmenin onurunu yaşıyoruz. Böylesi güzel bir başarıya imza atarak ilimize madalya ile dönen sporcumuza altın hediye ettik. Sporcularımızın bizlere verebilecekleri en güzel hediye 2020 olimpiyatlarında ilimizi ve ülkemizi en güzel şekilde temsil etme onuru olacaktır. Sporcumuzun gelişimine katkı sağlayan tüm antrenörlerimi tebrik ederek başarıda emeği olan herkesi kutluyorum."

Güreşçi Baykara'nın, 19 Nisan - 3 Mayıs'ta Antalya 'nın Kemer ilçesinde kampa girecek milli takıma davet edildiği öğrenildi.