Ensar Vakfı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı

Ensar Vakfı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı
Ensar Vakfı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı
SİİRT (AA) - Ensar Vakfı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı, Siirt'te yapıldı.Siirt Üniversitesi Konukevinde yapılan toplantıya, Ensar Vakfı...

SİİRT (AA) - Ensar Vakfı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı, Siirt'te yapıldı.

Siirt Üniversitesi Konukevinde yapılan toplantıya, Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, Şubeler Koordinatörleri Turan Koç, Fatih Yıldız ve Kerim Abadi, Balıkesir Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Ahmet Köç, Siirt Üniversitesi öğretim üyesi Yard. Doç. Dr. Uğur Demlikoğlu ve 17 ilin şube başkan ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Ensar Vakfı Siirt Şube Başkanı Necmettin Çiçek, Siirt'in üç dilli kardeş bir şehir olduğunu belirterek, "Bağrında Veysel Karani, İsmail Fakirullah, İbrahim Hakkı, Sultan Memduh ve Şeyhul Hazin gibi değerleri barındıran alim ve ulema şehri Siirt'te Ensar Genel Merkezi ve şube başkanlarını misafir etmekten onur duyuyoruz" dedi.

Ensar Vakfı Genel Müdürü Kader ise, Siirt'te olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade ederek, yakın ilgilerinden dolayı Vali Mustafa Tutulmaz, Rektör Murat Erman'a ve Çiçek'e teşekkür etti.

Toplantının ardından katılımcılar, Tillo ilçesinde kanaat önderlerinden Molla Burhan Mücahidi ve Molla Bedreddin Sancar'ı ziyaret ettikten sonra Siirt'ten ayrıldı.