Eruh Belediyesinden "halk toplantısı"

Eruh Belediyesinden "halk toplantısı"
Eruh Belediyesinden "halk toplantısı"
SİİRT (AA) - Eruh Belediyesi tarafından düzenlenen "halk toplantısı"nda çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi verildi.Halk Eğitim Merkezi Konferans...

SİİRT (AA) - Eruh Belediyesi tarafından düzenlenen "halk toplantısı"nda çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi verildi.

Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıya, Belediye Başkanı Hüseyin Kılıç, HDP Siirt İl Başkanı Abdullah Çetin, HDP ile DBP Eruh ilçe teşkilatı eş başkanları, Ziraat Odası Başkanı Metin Sayın ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Burada belediyenin yedi aylık faaliyetlerini anlatan Başkan Kılıç, her Eruhlunun toplantıda açık bir şekilde düşüncelerini ve isteklerini anlatması gerektiğini belirterek, amaçlarının tüm Eruhlularla doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözüm üretmek olduğunu savundu.

İlçe merkezinin en büyük sorunlarından birinin su olduğunu ifade eden Çelik, "Önemli hedeflerimizden biri olan su sorununu en aza indirme adına Cevizlik ve Gören Doruk hatlarını yenileyip faaliyete geçmesini sağlamak, Ardından kaçak hatların kapatılması ve sayaçların takılmasıyla vatandaşlarımızın su sorunu çözmüş olacağız" dedi. 

Kılıç, ardın yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Toplantı, vatandaşların soru ve önerilerinin ardından sonlandı.