"Firmalar Arası Tecrübe Paylaşım" toplantısı

"Firmalar Arası Tecrübe Paylaşım" toplantısı
"Firmalar Arası Tecrübe Paylaşım" toplantısı
- Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) ve KOSGEB Siirt Hizmet Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile firmalar arası tecrübe paylaşım toplantısı yapıldı.

SİİRT (AA) - Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Siirt Hizmet Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile firmalar arası tecrübe paylaşım toplantısı yapıldı.

Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan STSO Başkan Vekili Nedim Kuzu, KOSGEB işbirliği ile tecrübe paylaşım toplantılarını her ay yapmayı planladıklarını belirtti.

Kuzu, "Bu toplantılar ile son zamanlarda belirli bir aşama kat etmiş, ilimizdeki istihdam sorununa katkı sağlamış firmalar ile KOBİ'leri ve girişimcileri bir araya getirerek, işletmeler arası etkileşim düzeylerinin yükseltmeyi amaçlıyoruz" dedi.

 KOSGEB Müdürü Ömer Erkılıç ise, yaptığı açıklamada, firmalar arası tecrübe paylaşım toplantılarının KOBİ'lerimize, girişimci adaylarımıza ve ilimiz ekonomisine faydalı olacağını, firmalara geleceğe yönelik fikirler vereceğini inandıklarını belirtti.


  ETİKETLER:

  Konferans

  ,

  sanayi

  ,

  başkan

  ,

  hizmet