Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
SİİRT (AA) - Eski AK Parti Siirt İl Başkanı Ali İlbaş, AK Parti'den aday adaylığı için başvurdu.AK Parti Siirt İl Başkanlığına gelerek başvuru...

SİİRT (AA) - Eski AK Parti Siirt İl Başkanı Ali İlbaş,  AK Parti 'den aday adaylığı için başvurdu.

AK Parti Siirt İl Başkanlığına gelerek başvuru dosyasını partinin İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu'na teslim eden İlbaş, memleket sevdasını milletvekili olarak hizmete dönüştürmek istediğini söyledi.

AK Parti'de kuruluşundan bu yana siyaset yaptığını ifade eden İlbaş,  bugün de partisinin hizmetinde olduğunu dile getirdi.

Seçimlerde sandık müşahidi olarak göreve başladığı partisinde önce il başkanı, ardından da belediye başkan adayı olduğunu kaydeden İlbaş, "Sonuçta 3 kişiye adaylık tevdi edilecek. Bu adaylık verilmemesi durumunda da partime, hizmetlerime devam edeceğim ve gerekirse yine sandık müşahitliği olarak görev yapacağım. Genel seçimlerin milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştirmesini ve herkese hayırlar getirmesini diliyorum" dedi.

AK Parti İl Başkanı Çalapkulu ise, İlbaş'ın teşkilattan gelen ve her zaman partiye hizmet eden bir kişi olduğunu belirtti.