Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Siirt Milletvekili aday adayı Kılıç, partisi için bestelediği şarkıyı Türkçe, Kürtçe ve Arapça seslendirerek vatandaşlardan oy istiyor

SİİRT (AA) - AK  Parti  Siirt Milletvekili  aday  adayı Özgür Kılıç, partisi için bestelediği şarkıyı Türkçe,  Kürtçe  ve Arapça seslendirerek vatandaşlardan hem oy istiyor hem de sandığa gitmeleri konusunda uyarıyor.

Engelli olmasına aldırış etmeden hayata tutunarak siyasete atılan ve AK Parti 'de milletvekili aday adayı olan Kılıç, AA muhabirine, esnafı ve kahvehaneleri gezerek çok dilli şarkıyla oy istediğini ve seçmenlere sandık bilincini anlatmaya çalıştığını söyledi.

Seslendirdiği şarkıda çeşitli mesajlar vermeye çalıştığını belirten Kılıç, "Oyları AK Parti için Türkçe, Kürtçe ve Arapça olarak yazdığım şarkıyla istedim. O şarkıyla herkesin sandığa gitmesini ve AK Parti'ye oy vermesini istedim. Şarkıda da belirttiğim gibi AK Parti olarak en az 400 milletvekili alacağımıza inanıyorum" dedi.

"Bana adaylığı verseler de vermeseler de ben yine AK Parti'ye çalışmaya devam edeceğim ve desteğimi vereceğim" diyen Kılıç, adaylık verilmesi ve seçilmesi durumunda engellilerin hakkını mecliste savunacağını belirtti.