Genel Seçime doğru

Genel Seçime doğru
Genel Seçime doğru
- AK Parti Siirt Gençlik Kolları Başkanı Özekinci, "inandık, odaklandık ve azimle zafere doğru adım adım ilerliyoruz" dedi.

SİİRT (AA) - AK Parti Siirt Gençlik Kolları Başkanı Murat Özekinci, "inandık, odaklandık ve azimle zafere doğru adım adım ilerliyoruz" dedi.

Özekinci, yaptığı açıklamada, Siirt gençliği olarak 1 Kasım Genel seçimlerine kilitlendiklerini belirtti.

Türkiye'nin, AK Parti iktidarı döneminde bir istikrara kavuştuğunu dile getiren Özekinci, şöyle konuştu:

"Ticarette, sanayide, eğitimde, sağlıkta ve daha birçok alanda istikrarlı ve büyüyen bir ülke durumuna gelmiştik. Fakat 7 Haziran seçiminin ardından iktidar boşluğundan yararlanmaya çalışan terör örgütleri bunu fırsat bilip silaha sarıldılar. Biz Siirt gençliği olarak 1 Kasım seçiminin hem ilimiz Siirt hemde ülkemiz açısından önemli olduğunun farkındayız. Seçim çalışmaları kapsamında mahalle mahalle dolaşıyoruz. Yağmur çamur demeden seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyoruz."

Özekinci, "Mesela kimi vatandaşlarımızdan 'AK Parti seçmeni değilim ama adayınız bizden Siirt'ten biri olduğu için oyum size' diyerek desteklerini beyan ediyorlar. Sonuç itibariyle son sözü 1 Kasımda halkımız verecektir. Bizler Siirt gençliği olarak, inandık, odaklandık ve azimle zafere doğru adım adım ilerliyoruz" dedi.