Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
SİİRT (AA) - Siirt eski İş-Kur Müdürü Ömer Aslan, AK Parti'den milletvekili aday adayılığı için başvuru yaptı.AK Parti İl Başkanlığına gelen Aslan,...

SİİRT (AA) - Siirt eski  İş -Kur Müdürü Ömer Aslan, AK Parti 'den milletvekili aday adayılığı için başvuru yaptı.

AK Parti İl Başkanlığına gelen Aslan, aday adaylık başvuru dosyasını partinin İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu'na sundu. Burada bir konuşma yapan Aslan, en büyük icraatlarının kente gönül vermiş, sorunları ile dertlenmiş tüm Siirtlilerle kuracakları samimi iletişim neticesinde ortaya çıkacak "ortak aklı" yakalamak olduğunu söyledi.

Siirt'te daha etkin bir yerel işbirliği oluşturarak, kurumların çalışmalarını verimli ve etkin kılacak koordinasyonu sağlamayı amaçladıklarını ifade eden Aslan, şunları kaydetti:

"Siirt'in temel dinamikleri ve zenginliklerini israf etmeden hemşehrilerimizin hizmetine sunacak politikalara imza atmak için yurt içi ve yurt dışı kaynakları seferber edecek bir planlamaya sahibiz. Bugüne kadar güvenlik , şiddet ve kardeş kavgası nedeni ile hayata geçirilmeyi bekleyen çalışmaların uygulanması için gereken toplumsal barışı ve kardeşlik ortamını tesis edecek olan çözüm sürecine dair tüm gayretleri göstererek huzur ve refahın inşasına katkı sağlamak için çabalayacağız."