Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
SİİRT (AA) - AK Parti Siirt Gençlik Kolları Başkanı Murat Özekinci, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimle ilgili çeşitli çalışmalarda bulunduklarını...

SİİRT (AA) - AK  Parti  Siirt Gençlik Kolları Başkanı Murat Özekinci, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimle ilgili çeşitli çalışmalarda bulunduklarını bildirdi.

Özekinci, yaptığı açıklamada, gençlik kolları üyeleriyle birlikte ev ev dolaşarak partilerinin iktidarları döneminde yaptığı çalışmaları anlattıklarını söyledi.

Genel seçimin Türkiye 'nin kaderini belirleyecek bir seçim olacağını ifade eden Özekinci, şunları söyledi:

"Ülkemiz üzerinde iç ve dış güçler tarafından oynanmak istenen oyunların bozulması ve istikrarın sürmesi açısından son derece önemlidir. Partimizin başlattığı çözüm süreci sürmesi ve huzur ortamının daha da kalıcı bir zemine oturtulması için halkımızın bir kez daha halkın partisi olan AK Parti'ye destek vermesi gerekiyor. Biz de bu seçimin bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve partimize desteklerin devam etmesini talep ediyoruz."

Özekinci, çalışmalarında vatandaşların genel seçimde iradesini sandığa yansıtmaları gerektiğini anlattıklarını kaydetti.