Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
SİİRT (AA) - AK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, partilerindeki tüm kadrolarla birlikte 7 Haziran'da yapılacak genel seçim hazırlıklarını...

SİİRT (AA) - AK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, partilerindeki tüm kadrolarla birlikte 7 Haziran'da yapılacak genel seçim hazırlıklarını en iyi şekilde sürdüreceklerini bildirdi.

Çalapkulu, AA muhabirine, partilerinin milletvekili adaylarının açıklandığını hatırlatarak, Siirt'ten meclise 3 milletvekili göndermek için parti olarak ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.

Tüm partililer ile el ele vererek adayları Yasin Aktay, Haşim Taşkıran ve Ali İlbaş'ı meclise göndermek istediklerini anlatan Çalapkulu,  adayların herkese hayırlı olmasını diledi.

AK Parti Siirt milletvekilleri Afif Demirkıran ve Osman Ören'e de verdikleri emeklerden dolayı teşekkür eden Çalapkulu, şunları kaydetti:

"Sayın milletvekillerimizin bilgi ve tecrübelerinden her zaman yararlanarak partimizin daha üst seviyelere gelmesi için gayret göstereceğiz. Bugüne kadar yaptıkları hizmetlerle her zaman isimleri hayırla yad edilecektir. Hükümetimizin destekleriyle ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de son 12 yılda yapılan yatırımlar, Cumhuriyet döneminden bu yana yapılan yatırımlardan daha fazladır. Bu yatırımların artarak devam etmesi için etnik kimlik siyaseti yapmayan partimizin 3 adayının da mecliste ilimizi temsil etmeleri en büyük arzumuzdur."